0

Këngëtarja e mirënjohur, Remzie Osmani dje martoi djalin e saj të vetëm, Hamzën.

Dje morën nusen më krushq dhe dasma e madhe pritet të jetë sot, përcjell ORAinfo.

E ajo që mori vëmendjen e të gjithëve është padyshim edhe vajza e Remzies, Riola.

Ajo solli edhe të dashurin në dasmën e vëllait dhe që të dy po duken shumë bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE