0

Gëzime Krasniqi dhe djalit i këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit dje i dhanë fund beqarisë.

Për këtë familja e këngëtares u përkujdes që ta bëjnë një dasmë madhështore për djalin e tyre të vetëm, Hamzës, përcjell ORAinfo.

Ishte Gëzimja ajo që mori gjithë vëmendjen në çdo minutë të dasmës.

E në njënga momenten me të veçanta të dasmës duket se është ai kur Gëzimja shpërthen në lot gjatë vallëzimit me burrin./ORAinfo/

SHPËRNDAJE