0

Majlinda Zeka është emri që u bë i njohur në publik për një kohë shumë të shkurtër.

Ajo u bë shumë e përfolur që nga lidhja e shkurtër me reperin e njohur, Majk e me të cilin tani ka një djalë që e kanë quajtur Roan, përcjell ORAinfo.

Majlinda është një nënë shumë e përkushtuar dhe krahas kësaj është tejet aktive në rrjete sociale.

Meqë po hymë në sezonin e dasmave, së fundi Majlinda së fundi ka publikuar një foto ku shihet e veshur në dimi e dallam, e nuse më të bukur s’keni parë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE