0

Çifti i njohur zgjodhën Dubain për pushime.

Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij Ariana kanë udhëtuar për pushime në Dubai, shkruan lajmi.

Çifti i njohur kanë publikuar fotografitë e para nga atje, ku po shoqërohen edhe nga disa miq të tyre.

Ermali ka publikuar një fotografi të shkrepur nga hoteli ku janë vendosur, teksa ishte bërë gati për të dalë në plazh.

Pas tij, Ariana publikoi pamje nga plazhi, ku po relaksoheshin me disa pije pranë tyre. Duket se çifti kësaj radhe kanë udhëtuar pa fëmijët në pushime.

SHPËRNDAJE