0

Egzona dhe Albatrit Muqiqi po vazhdojnë të jenë një ndër çiftet më të përfolura të estradës shqiptare.

Pothuajse çdo ngjarje në jetën e tyre bëhet lajm në publik e media rozë, shkruan ORAinfo.

Para dy jave ata u bënë prindër për herë të dytë, dhe Egzona lindi binjakë.

E meqë janë tejet aktivë në rrjete sociale, ata sot kanë postuar foto ku shihet se kanë dalë bashkë, e fëmijët siç duket ia kanë lënë nënës së Albatritit, Meritës./ORAinfo/

SHPËRNDAJE