0

Gëzime Krasniqi dhe djalit i këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit dje i dhanë fund beqarisë.

Për këtë familja e këngëtares u përkujdes që ta bëjnë një dasmë madhështore për djalin e tyre të vetëm, Hamzës, përcjell ORAinfo.

Gëzimja ishte ajo që mori gjithë vëmendjen me pamjen e saj si në ‘përralla’.

Momentet e kësaj dasme janë publikuar qysh në minutat e para mirëpo, duket se surpriza e mbrëmjes ka qenë ardhja e këngëtares, Fifit e cila i ka kënduar këngë romantike në vallëzimin e çiftit./ORAinfo/

SHPËRNDAJE