0

Para pak ditësh djali i vetëm i këngëtares së mirënjohur, Remzie Osmanit, i dha fund beqarisë.

Dasma e Hamzës dhe Gëzimes u komentua shumë dhe u cilësua si dasma e vitit, përcjell ORAinfo.

Imazhet e dasmës i kemi parë qysh në minutat e para të festës, dhe ishte padyshim Gëzimja ajo që mori gjithë vëmendjen.

Ajo bëri edhe kangjegj, ku vëmendjen më të madhe e mori veshja e saj e nusërisë.

E detaj shumë i rëndësishëm duket të jetë edhe ari e me të cilin, Rëmzia e ka ‘mbuluar’ nusen e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE