0

Mirsa Kërqeli vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun.

Ajo tani është larguar nga muzika dhe nga paraqitjet publike duke iu perkushtuar vetëm familjes së saj, shkruan ORAinfo.

Mirsa është e martuar dhe ka dy fëmijë, Tiarin dhe Anën.

Në profilin e saj në Instagram, Mirsa poston fotografi të fëmijëve, ku shihet se që të dy janë rritur.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

E ajo që bie në sy, është se Mirsa nuk ka të postuar asnjë foto me familjen e burrit.

Duke u nisur nga ky fakt, duket se ata jetojnë të ndarë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE