0

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para disa kohësh, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare, shkruan ORAvip.

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Ajo se fundmi reklamon flokët e saj natyrale.

Të rregulluara me stil dhe të lëshuara, kaq joshëse po duket ajo. /ORAvip/

SHPËRNDAJE