0

Këngëtarja Fjolla Morina duket se është duke jetuar ditët më të mira të jetës së saj.

Së fundmi, ajo nuk po heziton që të publikojë foto dhe video me të dashurin e saj.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shfaqet në krahët e të dashurit të saj të ri.

Kaq të dashuruar po duken ata në krahët e njëri-tjetrit. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE