0

Ebru Özkan, është aktorja turke që u bë e famshme me rolin e saj të Dilaras në serialin ‘Fate të Kryqëzuar, transmeton ORAinfo.

Ajo që nga transmetimi i kësaj telenovele ka ndryshuar shumë dhe tani po pret të bëhet edhe nënë.

Nga një grua tejet elegante ka një jetë private tejet diskrete.

Së fundmi ajo na ka prezantuar me burrin e saj. Shikoni se sa i ri duket ai… /ORAinfo/

SHPËRNDAJE