0

Adriana Matoshi kohët e fundit po komentohet shumë për jetën private.

Ndonëse ka qenë e martuar dhe e ndarë prej kohësh, ajo ka vazhduar jetën dhe ka nisë lidhjen e re me futbollistin afrikan, shkruan Kosovarja.

Ani pse nënë e katër fëmijëve, kjo gjë nuk i ka penguar as asaj e as fëmijëve.

Derisa lidhja e saj u zbulua tash vonë, në imazhet që kohë pas kohe postojnë çifti kuptohet se ata edhe pushimin e verës e kanë bërë bashkë.

Është Kido ai i cili ka kujtuar me një moment intim pushimet në Dhërmi.

SHPËRNDAJE