0

Adriana gjatë javës që lam pas ishte në qendër të vëmendjes.

Të premten që lamë pas, Prive zbuloi lidhjen e aktores shqiptare Adriana Matoshi.

Artistja shumë e dashur për publikun, po shijon një romancë tash e disa muaj me futbollistin dhe reperin Keith, me të cilin ajo tha se është shumë e lumtur.

Ky i fundit, sot është larguar nga Kosova dhe lajmin e ka bërë të ditur vet përmes Instagramit.

Ai shkroi: “Shihemi së shpejti”, duke nënvizuar lokacionin.

SHPËRNDAJE