0

Fjolla Morina ka pranuar një dhuratë nga i dashuri i saj Fisnik Syla.

Ajo ndau me ndjekësit e saj fotografinë ku shihen dy telefona të mençur – iPhone 12, pra modelin e ri.

Këngëtarja thjeshtë etiketoi të dashurinë e saj në postim bashkëngjitur me emoji me sy zemra dhe zemër.

Nëse nuk e dini, Fjolla ka kohë që ka nisur lidhjen me Fisnikun, me të cilin ajo po ndjehet shumë e lumtur.

SHPËRNDAJE