0

Mihrija vazhdon të jetë shumë e përfolur.

Ajo dhe Naimi vazhdojnë të jenë ndër ҫiftet më të përfolura, shkruan ORAinfo.

Mihrija është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Sot janë publikuar edhe disa pamje të reja nga kanagjegji i Gresës, ku shihen edhe Lora dhe Mihrija.

Fustanat që kanë veshur nuk duken edhe aq modern./ORAinfo/

SHPËRNDAJE