0

Teologu i njohur shqiptar, Elvis Naçi ka shumë simpati nga besimtarët myslimanë dhe ka pas vetes shumë prej tyre që çdo herë janë prezent në ligjëratat e tij.

Elvisi nuk nguron që të jetë pranë publikut bashkë me të gjithë familjen e tij, të cilën e prezanton si gjënë më të vlefshme që mund të posedojë njeriu, përcjell ORAinfo.

Ai për të ndarë momentet më të bukura me gruan dhe fëmijët e tij shpesh përdor edhe rrjetet sociale ku ndiqet nga mijëra persona.

Ndërsa sot hoxhë Elvisi ka dal me gruan e tij për t’i shijuar mrekullitë e Krijuesit.

Në një video të publikuar ai shfaqet në krahët e bashkëshortes së tij, ndërsa tregon për mrekullitë që se bashku me gruan e tij po i shijon.

Për me tepër shikojeni videon. /ORAinfo/

SHPËRNDAJE