0

Deniz Baysal tani është një ndër aktoret më të njohura dhe më të suksesshme turke, që me rolet e saj arriti të jetë e njohur në publikun kombëtar e ndërkombëtar.

Në publikun shqiptar ajo u bë shumë e njohur dhe e pëlqyer me rolin e saj të ‘Hazanit’ në serialin shumë të njohur turk ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’, përcjell ORAinfo.

Ajo para pak muajve është fejuar dhe fotot e ceremonisë i kemi parë në profilin e saj në Instagram.

E së fundi ajo ka publikuar një foto ku shihet se burri i saj i ka bërë një buqetë gjigante me lule./ORAinfo/

SHPËRNDAJE