0

Janë ndër aktorët më të pashëm në Turqi.

Caglar Ertugrul dhe Deniz Baysal morën edhe rolet kryesore në serialin që fitoi shumë popullaritet kohëve të fundit, përcjell ORAinfo.

Ndonëse në serial përballën me shumë sfida të ngarkuara nga skenari, në realitet dy aktorët kanë një raport shumë të afërt dhe ndoshta edhe më tepër se miq.

‘Hazan’ dhe ‘Yagiz’ janë në qendër të vëmendjes nga mediat në Turqi, prandaj edhe veprimet e tyre në publik komentohen shumë.

Një fotografi e fundit e aktorëve ka ngjallë edhe dyshime mbi një lidhje të mundshme mes tyre.

Të përqafuar e duke u puthur me njëri-tjetrin, ata ngritën shumë dyshime në fansat e tyre./ORAinfo/

SHPËRNDAJE