0

Berk Atan është tani njëri ndër aktorët më të përfolur të kinematografisë turke.

Ndonëse luajti në shumë filma e seriale të tjera, me rolin e ‘Savashit’ në serialin ‘Vajzat e diellit’ ai u bë shumë i njohur në Turqi dhe më gjerë, shkruan ORAinfo.

Edhe në publikun shqiptar u bë i njohur po me këtë rol.

Ai njihet si një ndër aktorët më të bukur turq, e pas serialit duket se ai ka ndryshuar shumë duke u bërë kështu edhe më i pashëm se sa që ishte./ORAinfo/

SHPËRNDAJE