0

Remzie Osmani është këngëtarja që përve me këngët e saj, gjithmonë ka bërë bujë me paraqitjet e saj.

Ajo ka marrë vëmendjen e publikut që në dalje të parë në skenë dhe që nga atëherë është shumë e njohur në publik e në media, përcjell ORAinfo.

Edhe jeta e saj private është jo pak e përfolur e sidomos në këtë kohën e fundit.

Remzia, është tejet aktive në rrjete sociale dhe së fundi ka postuar një foto ku shihet me fustan të gjatë e me një grim përfekt, e duket më bukur se kurrë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE