0

Tashmë është shumë e njohur dhe e dashur për publikun, ajo është Neca, kunata e Leartës.

Ajo punon bashkë me nusën e Albatritit, Egzona Muqiqin, shkruan ORAinfo.

Tashmë edhe Neca është shumë e dashur dhe e njohur për publikun.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot përmes një postimi ajo na ka prezantuar me motrën e saj Uratën, e cila është një super-femër./ORAinfo/

SHPËRNDAJE