0

‘Hercai’ është një prej serialeve që po bëhet gjithnjë e më i popullarizuar jo vetëm në Turqi por edhe më gjerë.

Edhe personazhet e këtij seriali po bëhen shumë të pëlqyer dhe të njohur, përcjell ORAinfo.

Një ndër ta është edhe aktori i mirënjohur, Akin Akinozu e i cili luan rolin e ‘Miranit’.

Ai duket se në jetën reale është krejt ndryshe nga realiteti e këtë e dëshmojnë fotografitë që qarkullojnë në rrjete sociale./ORAinfo/

SHPËRNDAJE