0

Egji është vajza e këngëtares, Shyhrete Behluli.

Engji këto vitet e fundit ka marrë edhe profesionin e nënës dhe tani, nënë e bijë këndojnë këngë bashkë dhe janë të pranishme në shumë mbrëmje festive, përcjell ORAinfo.

Ajo shumë aktive edhe në rrjete sociale e sidomos në Instagram ku posedon me mijëra ndjekës.

Së fundmi ajo është parë bashkë me nënën e saj dhe Remzie Osmanin, nga dasma e Mimozës dhe Adrianit, tek xhirimet e Vitit të Ri.

Të trija po duket shumë të bukura dhe elegante./ORAinfo/

SHPËRNDAJE