0

Lule Mustafa është shumë e njohur për publikun.

Ajo është vajza më e vogël dhe është shumë aktive, shkruan ORAinfo.

Lulja është aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur si ‘kullerkë’.

Të tillë nuk e kemi parë asnjëherë Lulën./ORAinfo/

SHPËRNDAJE