0

Luana Vjollca është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Ajo pos për emisionet e saj atraktive, njihet edhe për format trupore, shkruan ORAinfo.

Gjithashtu Luana karakterizohet edhe për numrin e madh të ndjekësve në rrjetet sociale, për të cilët është shumë aktive.

Mjaftë aktive është edhe Lira, motra e saj, me postime të shumta.

E sot, ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me shumë stil./ORAinfo/

SHPËRNDAJE