0

Tea dhe Berati janë dy personazhet më të përfolura kohëve të fundit.

Pasi e bën publike lidhjen e tyre, ata u ‘bombarduan’ me komente nga më të ndryshmet, përcjell ORAvip.

Të dy tani janë më të qetë dhe janë aktiv në rrjetet sociale.

E sot ju keni mundësi të njiheni me vjehrrën e Teas e cila qenka shumë e bukur./ORAvip/

SHPËRNDAJE