0

Kaltrina vazhdon të jetë shumë e dashur për publikun.

Ajo është e martuar dhe tashmë është nënë e dy vajzave, shkruan ORAinfo.

Vajzën e vogël, Kaltrina e lindi një muaj më parë dhe e pagëzoi me emrin Mara.

E të shtunën ajo organizoi një festë madhështore për lindjen e vajzës, ku pati shumë të ftuar.

Sot ajo ka publikuar një foto të Ranës nga ajo mbrëmje dhe po duket tejet simpatike./ORAinfo/

SHPËRNDAJE