0

Kaltrina është moderatore shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë shumë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

Kaltrina nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale ku pas vetes ka me mijëra ndjekës.

Së fundmi ajo publikoi një foto në të cilën flokët e saj duken me ngjyrë më të hapur.

Si gjithmonë Kaltrina po duket tejet e bukur dhe simpatike./ORAinfo/

SHPËRNDAJE