0

Sinan Vllasaliu është shumë i njohur dhe i dashur për publikun tonë.

Këngët e tij janë që të gjitha hite të padiskutuara dhe që kanë mbetur përherë në kujtesën e publikut, shkruan ORAinfo.

Ai është i martuar, dhe së bashku me gruan e tij kanë një vajzë, e cila quhet Dona dhe sot mbush 33 vjet.

Nëna e saj e ka uruar përmes një postimi në Instagram, ku në foton e publikuar Dona duket të jetë një vajzë mjaftë e bukur.

“Dhurata ime per ty Dona është përkujdesja dhe dashurija e shpirtit,krenarija që mami ta dhuron”- ka shkruar ndër të tjera gruaja e Sinanit, në urimin e saj./ORAinfo/

SHPËRNDAJE