0

Njomza tashmë është shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë fillimisht e njohur si vajza e madhe e Shyhrete Behlulit dhe më vonë si grimere shumë profesioniste, shkruan ORAinfo.

Njomza nuk mungon as me postime të ndryshme në rrjete sociale.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet se është rregulluar, por ajo që bie në sy është setra e saj me shumë ngjyra./ORAinfo/

SHPËRNDAJE