0

Gresa Salihu shumë e dashur për publikun.

Ajo është vajza e këngëtares së njohur, Shyhrete Behluli.

Ajo është një femër mjaftë e bukur dhe atraktive, shkruan ORAinfo.

Gresa është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me një mont dhe ҫizme interesante.

Ajo që bie në sy është se Gresa i ka shkurtuar flokët./ORAinfo/

SHPËRNDAJE