0

Loredana Zefi po bëhet nënë për herë të dytë?

Ajo ka qenë së fundmi në vëmendje të mediave pas lajmeve se ajo është rikthyer me Mozzikun.

Ndërkohë së fundmi po qarkullojnë zëra se reperja mund të jetë shtatzënë për herë të dytë.

Shkak janë bërë fotot e fundit ku barku duket paksa i fryrë.

Një ndjekës e ka pyetur reperen nëse është shtatzënë dhe shumë të tjerë kanë replikuar se kanë menduar njësoj.

Deri më tani Loredana nuk ka komentuar në lidhje me këto zëra.

SHPËRNDAJE