0

Learta Jakupi u bë e njohur në publik për një kohë shumë të shkurtër.

Është martesa me djalin e Shyhrete Behlulit ajo që e bëri shumë të komentuar atë në publik, përcjell ORAinfo.

Ajo dhe burri i saj tani janë prindër të një djali që e kanë quajtur, Matin.

Sot ajo ia ka lënë kunatës së saj për t’u kujdesur për djalin e Gresa e ka marrë e ka shëtitur Matinin./ORAinfo/

SHPËRNDAJE