0

Albiona Muqiqi është motra e madhe e këngëtarit Albatrit Muqiqit.

Ajo është e njohur dhe e përfolur në public po aq sa edhe vëllai i saj, përcjell ORAinfo.

Biona është shumë aktive në rrjete sociale ku edhe posedon me mijëra ndjekës.

Sot, ajo ka publikuar një video ku shihet se po e dërgon në çerdhe mbesën e saj, dhe ajo e puth nga larg hallën./ORAinfo/

SHPËRNDAJE