0

Nurgul Yesilcay ndonëse shquhet si aktore shumë e talentuar, ajo konsiderohet edhe si një ndër aktoret më të bukura të kinematografisë turke.

Ajo me rolet e saj u bë e njohur jo vetëm në Turqi por edhe më gjerë, shkruan ORAinfo.

Në publikun shqiptar ajo u bë e njohur me rolin e ‘Gylserenit’ në serialin ‘Paramparca’.

Së fundi në rrjete sociale ka çarkulluar një foto ku ajo shihet se është veshur në vello dhe duket shumë bukur sin use./ORAinfo/

SHPËRNDAJE