0

Nurgul Yesilcay është aktorja më e njohur turke.

Ajo konsiderohej për vite si një ndër më të bukurat e Turqisë, përcjell ORAinfo.

Mediat turke flasin se ajo së shpejti do të martohet dhe fotot e saj me burrin janë bërë publike.

Ajo së fundi edhe është parë në qytet bashkë me të e që të dy duken tejet të lumtur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE