0

Nurgul Yesilcay dhe Afra Saracioglu janë dy aktore shumë të suksesshme turke.

Që të dyja morën gjithmonë rolet kryesore në çdo film e serial që luajtën, përcjell ORAinfo.

Rolet që i bënë shumë të njohura në publik janë ato të ‘Gylserenit’ dhe ‘Exhes’ në seriale të ndryshme.

E ato luajtën edhe një film bashkë që ka rezultuar të jetë shumë i suksesshëm./ORAinfo/

SHPËRNDAJE