0

Burak Ozcivit është aktori shumë I njohur turk dhe një ndër më të suksseshmit jo vetëm në Turqi por edhe më gjerë.

Në publikun shqiptar ai u bë I njohur me rolin e ‘Kemalit’ në serialin turk ‘Karasevda’, përcjell ORAinfo.

Ai në jetën reale është i martuar me aktoren e njohur turke Fahriye Evcen dhe tani, janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

Mirëpo, këto ditë ajo po qëndron në spital, mjekët kanë thënë se do të qëndrojë aty ende për shkak të imunitetit të dobët./ORAinfo/

SHPËRNDAJE