0

Burak Ozcivit është aktori që mori zemrat e publikut në Turqi dhe në vende të tjera.

Ai e bëri për vete publkun që në daljen e parë, mirëpo, suksesin e madh e arriti me rolin e ‘Kemalit’ në serialin e njohur ‘Karasevda’, përcjell ORAinfo.

Para pak vitesh ‘Kemali’ kurorëzoi dashurinë e tij me aktoren shumë të njohur turke Fahrie Evcen, dhe ata të dy tani janë pritje për t’u bërë prindër për herë të parë.

E këto ditë mediat turke kanë raportuar se Fahriye nuk është mirë për shkak të imunitetit të dobët dhe për atë edhe është duke u përkujdesur në spital nga mjekët./ORAinfo/

SHPËRNDAJE