0

Burak Ozcivit është aktori turk që me pamjen dhe rolet e tij u bë I njohur e I pëlqyer jo vetëm në Turqi por edhe më gjerë.

Në publikun shqiptar ai u bë tejet I njohur me rolin e tij të ‘Kemalit’ në serialin turk ‘Karasevda’, përcjell ORAinfo.

Ai para një viti është martuar me aktoren poashtu shumë të njohur turke, Fahriye Evcen, dhe për të cilën mediat turke tani flasin se është shtatzëne.

E ‘Kemali’ ka publikuar një fotografi ku duket edhe më i bukur se sa në serial edhe pse ka ndryshuar shumë./ORAinfo/

SHPËRNDAJE