0

Erxhina Ismajli sot feston ditëlindjen.

Përmes një postimi në profilin e tij në Instagram, këngëtari ka zgjedhur ta uroi.

Milot Llalloshi ka shkruar edhe disa fjalë dashurie për bashkëshorten e tij në imazhin e postuar po ashtu shihet duke fjetur në krahun e Erxhinës.

[gjirafa url=”https://video.gjirafa.com/embed/edonna-mp4-2″]

Përveç këtij postimi, Miloti ka publikuar edhe një tjetër fotografi derisa i dhuron një përqafim plot dashuri asaj.

Ndryshe, çifti Milot Llalloshi dhe Erxhina Ismajli kanë një jetë të lumtur bashkëshortore të cilën e gëzojnë edhe me dy pjesëtarë të familjes një djalë dhe një vajzë.

SHPËRNDAJE