0

Labinot Tahiri, sot feston ditëlindjen e tij, dhe në këtë ditë ai mori urime nga njërëz të ndryshëm si persona publikë ashtu edhe familjarë të tij.

E urimin më të veçantë, këngëtari nga Ferizaj e mori nga gruaja e tij , shkruan ORAinfo.

Ajo ia poston një fotografi ku shihen ata së bashku me tre fëmijët e tyre dhe me një mbishkrim shumë emocionues./ORAinfo/

SHPËRNDAJE