0

Meda e Lulja vazhdojnë të jenë shumë të përfolur.

Ata janë të martuar dhe prindër të katër fëmijëve, shkruan ORAinfo.

Që të dy janë shumë aktivë ne rrjete sociale dhe nuk mungojnë me postime nga jeta e tyre.

Në foton e fundit shihet Lulja e rregulluar dhe e veshur me komplete të bukura.

Këtë pamje, Meda e ka publikuar në Instagramin e tij./ORAinfo/

SHPËRNDAJE