0

Tarkan Tevetoğlu është këngëtari I njohur turk dhe një ndër më të pëlqyerit për vite me radhë.

Këngët e tij si ‘dudu’, ‘kiss kiss’, kanë disa nga hitet e tij që dëgjohen e këndohen edhe në ditët e sotme nga publiku turk e ndërkombëtar, përcjell ORAinfo.

Tarkani tani është I martuar me Pinar Dilek e me të cilën ka edhe një vajzë.

Nga fotografitë që i kemi parë mund të themi se gruaja e tij mund të quhet si një femrat ëm të bukura turke./ORAinfo/

SHPËRNDAJE