0

Teuta Vllasaliu është gruaja e këngëtarit të njohur shqiptar Sinan Vllasaliut

Ata janë martuar shumë vite më parë dhe nga kjo martesë kanë një vajzë.

Krahas moshës së saj Teuta shquhet me stilin e saj të veçantë dhe pamjes përherë sit ë ishtë vajzë e re.

E sot, ajo në Instagram ka postuar një fotografi ku shihet e veshur dhee rregulluar sit ë ishtë vajzë e re, e që duket shumë bukur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE