0

Sinan Vllasaliu është shumë i njohur dhe i dashur për publikun.

Këngët e tij janë që të gjitha hite të padiskutuara dhe që kanë mbetur përherë në kujtesën e publikut, shkruan ORAinfo.

Ai është i martuar dhe ka një grua shumë të bukur, e cila është e njohur për publikun dhe shumë aktive në rrjetet sociale.

Ajo sot ka publikuar një foto bashkë me Sinanin, ku ajo po duket tejet bukur me fustanin që ka veshur./ORAinfo/

SHPËRNDAJE