0

Fundjavën që shkoi, këngëtarja e mirënjohur, Remzie Osmani martoi djalin e saj të vetëm.

Ajo për djalin e hasretit organizoi një dasmë madhështore, përcjell ORAinfo.

E përveç nuses dhe dhëndrrit, vëmendjen me pamjet morën edhe familja e ngushtë.

Në veçanti Nexhati dhe nusja e tij, ku kunata e Remzies i la të gjithë pa fjalë me pamjen./ORAinfo/

SHPËRNDAJE