0

Milot Llalloshi është vëllai i këngëtares së mirënjohur shqiptare, Edona Llalloshit.

Ai edhe vetë ka ushtruar dhe ushtron ende profesionin e muzikantit, përcjell ORAinfo.

Ndërkaq, jeta e tij private është e përfolur shumë në media e në publik.

Ai është martuar para pak vitesh kur bëri një dasmë madhështore, e në media bëri bujë nusja e tij.

Miloti dhe gruaja e tij Erxhina, tani janë në pritje për t’u bërë prindër për herë të dytë, e ai ka postuar foton më të bukur me të e si mbishkrim i ka vënë një zemër./ORAinfo/

SHPËRNDAJE