0

Milot Llalloshi është muzikanti i njohur dhe që për një kohë ishte tejet aktiv në skenën muzikore shqiptare.

Tani ai dhe motra e tij Edona, janë më të përkushtuar në mbrëmje e festa familjare, e më pak me projekte të reja muzikorë, shkruan ORAinfo.

Miloti është shumë i përkushtuar në familjen e tij. Ai është I martuar dhe dje u bë baba për herë të dytë.

Gruaja e tij, Erxhina, lindi vajzë dhe sot ajo ka postuar fotot e para të saj e ajo që mori gjithë vëmendjen është gëzimi i djalit të saj për motrën./ORAinfo/

SHPËRNDAJE