0

Belkiz Kera, u bë e njohur pasi u martua me lojtarin e njohur kosovar, Milot Rashicën.

E vetëdijshme se ka vëmendjen e medieve roze, Belkiz bën postime të shpeshta në rrjetet sociale.

Se fundi ajo ka publikuar disa foto ku shfaqet e veshur bukur dhe shumë me stil, përcjell ORAvip.

Duke shëtitur rrugëve të Kosovës, Belkiz merr gjithë vëmendjen me veshjen e saj firmato.

Kaq joshëse po duket ajo. /ORAvip/

SHPËRNDAJE